صفحه اصلی   |     آرشیو     |    درباره ما    |    تماس با ما    |    ارسال مطالب
 

<  پيگيري براي اختصاص سبد كالا به کشاورزان / عضو كميسيون كشاورزي: زمان تحقق وعده هاي كانديداها فرا رسيده است ! / به كشاورزان هم سبد کالا دهيد !   (1392/10/09)
.

          

دهقان نيوز / يکي از مواردي که بايد دولت به آن توجه کند، تخصيص سبد کالايي به کشاورزان است که بايد با توجه به اينکه اين قشر، يک قشر نيازمند هستند حتي بايد زودتر از ساير مشمولان اين سبد را به آنها تخصيص دهند. کشاورزان با توجه به شرايط ويژه اين بخش از جمله خشکسالي و کاهش درآمد، يک قشر نيازمند حمايت دولت هستند و با توجه به اينکه اکثر کانديداها قبل از انتخابات به توسعه بخش کشاورزي تأکيد‌ مي‌کردند، در حال حاضر زمان تحقق اين وعده‌ها است.


عضو کميسيون کشاورزي از بررسي موضوع تخصيص سبد کالايي به کشاورزان در جلسه هفته آينده کميسيون خبر داده و گفته از مسئولان وزارت جهاد كشاورزي نيز درخواست مي کنيم اين موضوع را در هيئت دولت مطرح کنند. البته از ساير نمايندگان نيز مي‌خواهيم ما را در اين مسير همراهي کنند تا نتيجه لازم حاصل شود.


به گزارش خبرنگار پارلماني دهقان نيوز، عضو کميسيون کشاورزي از بررسي موضوع عدم تخصيص سبد کالايي دولت به کشاورزان در جلسه هفته‌ آينده کميسيون خبر داده و گفته دولت بايد به اين قشر نيازمند حتي زودتر از مابقي مردم، سبد کالايي بدهد.


علي ايرانپور در مورد عدم پرداخت سبد کالايي دولت به کشاورزان و مطرح شدن اين موضوع در کميسيون کشاورزي به دهقان نيوز گفته تا اين لحطه صحبتي در کميسيون کشاورزي که مربوط به اين موضوع باشد انجام نشده ولي با توجه به اينکه کشاورزان يک قشر زحمت‌کش و تأثير گذار بوده و فعاليت آنها در توسعه‌ اقتصادي، خودکفايي و امنيت غذايي کشور مؤثر است، بايد دولت به اين قشر توجه بيشتري داشته باشد.


وي با بيان اينکه دولت بايد کشاورزان را به عنوان يک قشر نيازمند بپذيرد، گفته کشاورزان با توجه به شرايط ويژه اين بخش از جمله خشکسالي و کاهش درآمد، يک قشر نيازمند حمايت دولت هستند و با توجه به اينکه اکثر کانديداها قبل از انتخابات به توسعه بخش کشاورزي تأکيد‌ مي‌کردند، در حال حاضر زمان تحقق اين وعده‌ها است. يکي از مواردي که بايد دولت به آن توجه کند، تخصيص سبد کالايي به کشاورزان است که بايد با توجه به اينکه اين قشر، يک قشر نيازمند هستند حتي بايد زودتر از ساير مشمولان اين سبد را به آنها تخصيص دهند.

 
نظرات بینندگان
کشاورززاده 1392/10/10 - 11:23  

  اين برعهده اقاي رهنمايي ريئس نظام صنفي کشاورزي کشوراست که پيگيري نمايندواگرموفق نشدندسريع استعفاکنند

 
   
نظر شما :
نام
ایمیل
نظر*
   
http://www.bimeh.biz

 
 
 
بانک جامع اطلاعات نمایندگان بیمه