تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۸ ب.ظ
واگذاری ماشین آلات کشاورزی به کشاورزان / اعطای تسهیلات بانکی تا ۸۰ درصد قیمت ماشین آلات
واگذاری ماشین آلات کشاورزی به کشاورزان / اعطای تسهیلات بانکی تا ۸۰ درصد قیمت ماشین آلات کشاورزان می توانند با بهره برداری از تسهیلات بانکی تا ۸۰ درصد قیمت ماشین آلات هر نوع آن را خریداری کنند.

کشاورزان می توانند با بهره برداری از تسهیلات بانکی تا ۸۰ درصد قیمت ماشین آلات هر نوع آن را خریداری کنند.

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس گفت: امسال ۲۰۰ هزار تن آرد به خارج از کشور صادر شده است.

به گزارش دهقان نیوز به نقل از فارس، خلیل آقایی در مراسم آغاز عملیات لاینیگ کانال های آبرسانی ۳و ۴ شهرستان ملکان گفت: از سال ۹۳ کشورمان از لحاظ تولید گندم به مرزخودکفایی رسیده و نیازی به واردات آن نیست.

وی افزود: این خودکفایی با تلاش شبانه روزی کشاورزان و مشوق ها و تسهیلات اعطایی وزارت جهاد کشاورزی حاصل شده است.

آقایی اظهار داشت: در حالی که قیمت هر کیلوگرم گندم در خارج از کشور معادل ۸ هزار تا ۹ هزار ریال است، دولت گندم را به صورت تضمینی و یارانه دار از کشاورزان به قیمت بالاتر خریداری می‌کند و سال گذشته نزدیک به ۱۵۰هزار میلیارد ریال از بابت خرید گندم به کشاورزان پول پرداخت شده است.

آقایی اضافه کرد: در کنار کارهای حمایتی از گندمکاران و خرید تضمینی ۶۰۰ هزار تن بذر اصلاح شده نیز در بین کشاورزان توزیع شده است.

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس همچنین از واگذاری ماشین آلات کشاورزی به کشاورزان خبرداد و افزود: هیچ محدویتی در این زمینه وجود ندارد و کشاورزان می توانند با بهره برداری از تسهیلات بانکی تا ۸۰ درصد قیمت ماشین آلات هر نوع آن را خریداری کنند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
کانال تلگرام دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
محل درج كد وبگذر