تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۶ ق.ظ
نظامهای صنفی کشاورزی ساماندهی می شود / راه اندازی نظام صنفی مرغداران و دامداران
نظامهای صنفی کشاورزی ساماندهی می شود / راه اندازی نظام صنفی مرغداران و دامداران نظام های صنفی بخش کشاورزی ساماندهی می شود.

نظام های صنفی بخش کشاورزی ساماندهی می شود.

معاون نظام های بهره برداری سازمان تعاون روستایی استان زنجان گفت: تا پایان سالجاری نظام های صنفی تخصصی دامداران و مرغداران در بخش کشاورزی این استان ساماندهی می شود.

به گزارش دهقان نیوز، شهریار مغانلو افزود: نظام های صنفی تشکل های مردمی هستند که با تشکیل این نظام ها صدای کشاورزان در انعکاس مشکلات این قشر به شمار می روند.

وی اظهارکرد: صدور مجوز فعالیت برای کشاورزان و حمایت از اعضا و پیگیری رفع مشکلات موجود در سطح استان زنجان از دیگر اقدامات نظام صنفی کشاورزان است.

معاون نظام های بهره برداری سازمان تعاون روستایی استان زنجان گفت: طی سالجاری نظام های صنفی بخش کشاورزی در این استان ساماندهی می شود.

مغانلو یادآورشد: از ابتدای سالجاری تاکنون اقدامات مقدماتی برای تشکیل و راه اندازی نظام های صنفی مرغداران و دامداران استان زنجان انجام شده که در حال حاضر از همه فعالان در این بخش عضو گیری می شود.

وی خاطرنشان کرد: پس از عضوگیری کامل و آغاز به کار این ۲ نظام صنفی کشاورزی، نظام های صنفی زنبورداران و آبزی پروران استان زنجان نیز راه اندازی خواهد شد.

به گزارش ایرنا، با ساماندهی نظام صنفی تخصصی در بخش کشاورزی فعالیت کشاورزان با داشتن مجوز فعالیت هویت دار می شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
کانال تلگرام دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
محل درج كد وبگذر