تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۶ ب.ظ
ضوابط صدور پروانه فعالیت صنفی برای دامداری
ضوابط صدور پروانه فعالیت صنفی برای دامداری ضوابط صدور پروانه فعالیت صنفی کشاورزی برای دامداری های روستایی تعیین شد.

ضوابط صدور پروانه فعالیت صنفی کشاورزی برای دامداری های روستایی تعیین شد.

طی تعامل مشترک نظام صنفی کشاورزی استان مازندران با سازمان جهاد کشاورزی انجام گرفت: تعیین ضوابط صدور پروانه فعالیت صنفی کشاورزی برای دامداریهای روستایی

با هدف نظم بخشی و ضابطه مند نمودن صدور پروانه فعالیت نظام صنفی کشاورزی برای مشاغل و شاغلان کشاورزی در حوزه دامداری های روستایی و طی تعاملات هیات مدیره نظام صنفی کشاورزی استان مازندران با مدیر و معاونین جهاد کشاورزی استان، ضوابط صدور پروانه فعالیت صنفی کشاورزی برای دامداری های روستایی تعیین شد.

به گزارش دهقان نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی تشکل ها و نظام صنفی کشاورزی، پیرو این موضوع رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران طی ابلاغیه ای به مدیریت های تابعه شهرستان ها ضوابط صدور پروانه فعالیت صنفی کشاورزی برای اماکن دامی روستایی یا دامداری های روستایی (فاقد پروانه تاسیس و یا بهره برداری) واقع در محدوده و حریم طرح هادی روستاها را صادر نمود.

بر این اساس، نظام صنفی کشاورزی باید قبل از صدور پروانه از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان استعلام نماید و مدیریت جهاد کشاورزی نسبت به پاسخ بر اساس دستورالعمل مشخص شده اقدام نماید. ضمن اینکه تاکید شده است که استعلام از مرکز خدمات کشاورزی بخش مورد پذیرش نمی باشد.

در همین راستا مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ها وظیفه نظارتی بر عملکرد صدور مجوز صنفی کشاورزی دامی داشته و هر سه ماه یکبار عملکرد نظام صنفی کشاورزی شهرستان را اخذ و به معاونت بهبود تولیدات دامی ارسال خواهند داشت.

برای اجرای این ابلاغیه، دستورالعملی نیز نوشته شده است که صدور پروانه فعالیت صنفی، منطبق با دستورالعمل اجرایی تهیه شده امکان پذیر خواهد بود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
کانال تلگرام دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
محل درج كد وبگذر