تاریخ انتشار: جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۴ ق.ظ
دو انتصاب در صندوق بیمه کشاورزان ایران
دو انتصاب در صندوق بیمه کشاورزان ایران معاون توسعه منابع و پشتیبانی و سرپرست دفتر امور مجامع، ذخایر و سرمایه‌گذاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان منصوب شدند.

معاون جدید توسعه منابع و پشتیبانی و سرپرست دفتر امور مجامع، ذخایر و سرمایه‌گذاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر منصوب شدند.

با حکم مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، معاون جدید توسعه منابع و پشتیبانی صندوق منصوب شد.

به گزارش دهقان نیوز به نقل از روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این حکم که بر اساس آن حسن عابدی به عنوان معاون منابع و پشتیبانی صندوق بیمه اجتماعی منصوب شده است، برنامه‌ریزی و ایجاد سازوکارهای مناسب برای تحقق سیاست‌های تشویقی و کمک به افزایش سطح رفاهی، تدوین و اجرای فعالیت‌های موثر برای مدیریت صحیح منابع مالی و حفاظت از بیت‌المال و اجرای برنامه‌های استراتژیک و عملیاتی توسعه مدیریت و منابع، به عنوان سرفصل‌های فعالیت، مورد تاکید قرار گرفته است.

پیش از حسن عابدی، محمد خجسته، معاون توسعه منابع و پشتیبانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بود.

طی حکمی از سوی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، سرپرست دفتر امور مجامع، ذخایر و سرمایه‌گذاری منصوب شد .

در بخشی از این حکم که بر اساس آن نگار مولوی به عنوان سرپرست دفتر امور مجامع، ذخایر و سرمایه‌گذاری منصوب شده آمده است: با عنایت به رویکرد دولت دوازدهم در استفاده از ظرفیت بانوان و همچنین جوانان در سطوح مدیریتی به عنوان سرپرست دفتر امور مجامع، ذخایر و سرمایه‌گذاری می‌شوید.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
کانال تلگرام دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
محل درج كد وبگذر