تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۰ ق.ظ
تجلیل از بازنشستگان بیمه اجتماعی کشاورزان منطقه ترشیز + عکس
تجلیل از بازنشستگان بیمه اجتماعی کشاورزان منطقه ترشیز + عکس امیدواریم با توجه همگانی به بیمه اجتماعی و گسترش جذب افراد به زودی جشن پوشش صد در صدی در منطقه برگزار گردد.

امیدواریم با توجه همگانی به بیمه اجتماعی و گسترش جذب افراد به زودی جشن پوشش صد در صدی در منطقه برگزار گردد.

در مراسمی با شکوه جشن اعطای احکام مستمری بازنشستگان پیش از موعد کارگزاران منطقه ترشیز خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش دهقان نیوز از خراسان رضوی، از ۵۰ نفر از بازنشستگان بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر منطقه ترشیز( کاشمر، بردسکن و خلیل آباد) به نمایندگی از بازنشستگان صندوق بیمه تجلیل و احکام چند نفر به صورت نمادین اهدا شد.

در این مراسم محمود کاظمی مدیر صندوق بیمه کشاورزان و عشایر خراسان رضوی با تاکید بر اهمیت بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و ضرورت خدمت رسانی به اقشار هدف، تصویب طرح بازنشستگی پیش از موعد را گامی مهمی در جهت خدمت به اقشار زحمتکش کشاورز، روستایی و عشایر دانست و افزود: جمعیت مشمول بازنشستگی پیش از موعد استان خراسان رضوی ۳۰۰۰ نفر هستند که احکام آنان صادر و تقدیم خواهد شد.

در این مراسم مجید مهدوی از کارگزاران منطقه به نمایندگی از کارگزاران با بیان گزارشی از وضعیت بیمه در منطقه، حضور در مجامع مختلف روستایی و عشایری و تبلیغات چهره به چهره را از راههای مفید افزایش چتر پوششی برشمرد و ابراز امیدواری کرد: با توجه همگانی به بیمه اجتماعی و گسترش جذب افراد به زودی جشن پوشش صد در صدی در منطقه برگزار گردد.

وی همچنین از زحمات و حمایتهای مجموعه مدیریتی شهرستان بردسکن تقدیر و تشکر کرد.

 اعتمادی رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان بردسکن نیز در گزارشی تعداد افراد بیمه شده شهرستان را ۳۴۰۰ نفر عنوان نمود و با بررسی وضعیت شهرستان های کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در حوزه بیمه از خدمات کارگزاران تقدیر کرد.

 در پایان به تعدادی از بازنشستگان احکام مستمری اهدا شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
کانال تلگرام دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
محل درج كد وبگذر