تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۹ ب.ظ
اعطای تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان از مهرماه / کارمزد ۶ درصد + جزییات
اعطای تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان از مهرماه / کارمزد ۶ درصد + جزییات شرکت‌های تعاونی در اولویت دریافت وام‌ها قرار دارند.

معاون امور روستایی رئیس جمهور با اشاره به اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی با کارمزد ۶ درصد به روستاییان گفت: شرکت‌های تعاونی در اولویت دریافت وام‌ها قرار دارند.

به گزارش دهقان نیوز به نقل از تسنیم، ابوالفضل رضوی با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر است از مهرماه امسال وام‌های با کارمزد ۶ درصد برای روستاییان اعطا شود گفت: اعطای وام برای اشتغال روستاییان در همه زمینه‌ها همانند کشاورزی، صنایع دستی، گردشگری و صنعت  شامل می‌شود.

وی وام‌های ۶ درصد را بسیار مفید برای روستاییان برشمرد گفت: اگر روستاییان با شرکت‌های مشارکتی اقدام به دریافت وام کنند در اولویت دریافت تسهیلات قرار دارند.

رضوی از سه کار مهم در روستاها در سال‌های آینده خبر داد و گفت: نخستین کار این است که در هر دهستان کشور یک ناحیه صنعتی برگزار می‌شود و مقرر است که مجتمع آموزشی، خدماتی، فرهنگی، ورزشی و درمانی برای تقویت آموزش فرزندان روستایی و عشایر انجام شود و لازم به ذکر است که این خدمات رایگان ارائه خواهد شد.

 


  1. منصور   شهریور ۲۳, ۱۳۹۶  

    اگر ممکنه مرجعی که این وامهارو اعطا میکند را ذکر کنید

آخرين اخبار
پر بحث ترين
کانال تلگرام دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
محل درج كد وبگذر