تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۶ ب.ظ
اشتغال مهندسین کشاورزی در قالب ناظر، مشاور و مسئول فنی
اشتغال مهندسین کشاورزی در قالب ناظر، مشاور و مسئول فنی سازمان نظام مهندسی کشاورزی، امکان را برای ورود به بازار کار ساماندهی می کند.

سازمان نظام مهندسی کشاورزی، امکان را برای ورود به بازار کار ساماندهی می کند.

رئیس سازمان نظام مهندسى کشاورزى و منابع طبیعى استان فارس از رونمایى از سایت پایگاه خبرى و اطلاع رسانى این سازمان خبر داد که در آستانه سالروز تاسیس سازمان انجام می شود.

به گزارش دهقان نیوز و به نقل از شبستان، حسین رئیسى در آستانه فرا رسیدن سالروز تاسیس سازمان نظام مهندسى کشاورزى و منابع طبیعى گفت: به مناسبت سوم تیرماه سالروز تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، این سازمان در استان فارس به عنوان یک بخش تخصصی به منظور تحقق حداکثری انتظارات اعضای خود، استفاده هر چه بیشتر از فناوری ارتباطات و مطالعات و ارائه سریع و آسان خدمات را در دستور کار خود قرار داده و در این راستا از سایت پایگاه اطلاع رسانى و خبرى خود با حضور جمعى از مسئولان و اصحاب محترم رسانه رونمایى می کند.

رئیس سازمان نظام مهندسى کشاورزى و منابع طبیعى فارس با تاکید بر نیاز سنجی به منظور بهبود شکل و ظاهر سایت و تامین محتوا برای مخاطبان، اظهار داشت: دسته بندی اخبارها، ثبت نام الکترونیکی دوره های آموزشی، امکان تبلیغ کالا و خدمات اعضاء همچنین فراهم سازی ارتباط ۲ سویه بین سازمان و اعضا از قابلیت های این پایگاه است.

رئیسی در ادامه اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی در سوم تیر ماه سال ۱۳۸۰ با هدف سازماندهی متخصصین دانشگاهی و کارشناسان اجرائی در یک نهاد غیر دولتی پاسخگو به منظور مهندسی کردن فرآیندهای تولید در بخش کشاورزی تاسیس شده است و هم اکنون بالغ بر ۲۰۰ هزار دانش آموخته کشاورزی در مقطع تحصیلی کارشناسی تا دکتری در سراسر کشور عضو این سازمان هستند که در استان فارس نیز دارای ۱۵ هزار عضو حقیقی و ۵۰۰ عضو حقوقی است.

وی افزود: سازمان نظام مهندسی استان فارس با برگزاری دوره های آموزشی مهارت محور، رتبه بندی و صدور پروانه اشتغال برای مهندسین کشاورزی، امکان را برای ورود به بازار کار ساماندهی می کند، این سازمان با استفاده از ظرفیت های قانونی مانند قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی، قانون نظام جامع گلخانه ای کشور و همچنین قانون نظام جامع دامپروری و با همکاری دستگاه های دولتی مربوطه شرایط را جهت اشتغال تعداد زیادی از دانش آموختگان را در قالب ناظر، مشاور و مسئول فنی واحدهای تولیدی فراهم کرده است.

رئیسی تاکید کرد: با توجه به رویکرد دولت در واگذاری امور تصدی گری به بخش غیر دولتی، صدور پروانه بهره برداری گلخانه ها، سالن های قارچ خوراکی، دام و طیور و شیلات و مجوزهای گیاهپزشکی نیز توسط این سازمان انجام می شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
کانال تلگرام دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
محل درج كد وبگذر