تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۱ ق.ظ
ارزیابی و توسعه مدیران جهاد کشاورزی / مدیران جهاد کشاورزی باید گواهینامه شایستگی بگیرند
ارزیابی و توسعه مدیران جهاد کشاورزی / مدیران جهاد کشاورزی باید گواهینامه شایستگی بگیرند مدیران جهاد کشاورزی باید گواهینامه شایستگی داشته باشند.

مدیران سازمان جهاد کشاورزی باید گواهی نامه شایستگی داشته باشند.

افتتاح پردیس ارزیابی و توسعه مدیران جهاد کشاورزی استانهای جنوبی

به گزارش دهقان نیوز به نقل از ایرنا، این کانون به منظور افزایش دانش مدیریتی مدیران این سازمان و همچنین شناسایی کارشناسانی که ظرفیت مدیر شدن را دارند، افتتاح شد.
مدیرکل نوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی در این آیین هدف عمده این طرح را تربیت مدیران آینده و توانمندسازی مدیران کنونی عنوان کرد و افزود: برای انجام مراحل این ارزیابی ها ۴۰ ارزیاب تربیت شده است که در چهار پردیس کشور فرآیند ارزیابی را انجام خواهند داد.
ابوالقاسم ورداسبی افزود: تا کنون تعداد سه پردیس استانی در کشور افتتاح شده است که هر پردیس امور ارزیابی مدیران ۶ استان همجوار خود را انجام خواهد داد.
وی خاطرنشان کرد: برای ارزیابی شایستگی مدیران تعداد ۴۶ شاخص پیش بینی شده و بعد از انجام ارزیابی نمره هر مدیر در هر شاخص شایستگی اعلام و به مدیر سازمان جهاد کشاورزی استان متبوع ارائه می شود.
وی همچنین اظهار کرد: به گونه ای برنامه ریزی شده که روزانه ۱۲ مدیر مورد ارزیابی قرار بگیرد و برنامه ها به گونه ای هماهنگ شده که از هم اکنون هر مدیری بداند در چه روزی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
ورداسبی با اشاره به اینکه ارزیابی نهایی مدیران استانها به وزیر جهاد کشاورزی ارائه می شود عنوان کرد: به طور قطع باید میزان توانمندی و قابلیت همه مدیران برای اداره کردن یک مجموعه محرز شود.
مدیرکل نوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی گفت: اگر این پردیس ها راه اندازی نمی شد، تمامی مدیران استانها و شهرستانها باید برای ارزیابی به تهران مراجعه کنند.
وی تاکید کرد: از سال ۹۷ تمامی مدیران سازمان جهاد کشاورزی باید گواهی نامه شایستگی داشته باشند.
وی همچنین به نتایج این ارزیابی ها اشاره و خاطرنشان کرد: تسهیل جانشین پروری و شایسته سالاری، جلوگیری از دخالت شانس و سلیقه در انتصاب های مدیریتی، تقویت رقابت پذیری سازنده در بین کارکنان و مقبولیت مدیران آینده در بین مدیران و کارکنان از دیگر رهآوردهای این طرح خواهد بود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
کانال تلگرام دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
دهقان نیوز
محل درج كد وبگذر